Sosyo-Kültürel - Starwood Orman Ürünleri A.Ş.

SULTAN AHMET CAMİİ

Ecdat Yadigarı, Dünya Mirası, Sultan Ahmet’e Birlikte Sahip Çıkıyoruz.

Starwood olarak bir büyük görevi daha üstlenmenin mutluluğunu ve gurunu sizler ile birlikte yaşıyoruz.

Tarihimizin en güzide eserlerinden biri olan dünya mirası Sultan Ahmet Camii yapılışından 400 yıl sonra torunlarımız için Starwood sponsorluğunda restore edilecek.


I'M DESIGN

Sektörümüzün gelişmesi ve ilerlemesi için mobilya firmalarının tasarım değerine sahip ürünler üretmesi gerektiğinin bilinci ile Starwood tasarıma ve tasarımcıya olan desteğine tüm gücü ile devam ediyor.


3 yıldır Starwood Ana sponsorluğunda gerçekleştirilen workshop çalışmaları ve gala yemekleri ile tasarım öğrencileri ulusal ve uluslararası birçok ünlü tasarımcı ve eğitmen ile bir araya gelme, en önemlisi mobilya sektörü ile tanışma imkânı yakaladı.


Bu tasarım etkinliğini bir görev edinen Starwood yıllardır eğitime verdiği desteği bu alanda da devam ettirerek tasarımın sektörümüz için önemini vurgulamaya devam edecektir.


KAN, ORGAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞI

Kan bağışı Starwood da artık ritüel haline gelmiştir.
Bursa Kızılay ‘ı ile on yıldır ortak yürütülen, sene de 2 kere düzenlenen kan bağışı organizasyonları ile bugüne dek yaklaşık 1500 ünite kan bağışı ve hatırı sayılır organ ve kök hücre bağışı sağlanmıştır.
Bursa Kızılay’ı sürekli kan bağışında bulunan Starwood personelini ve buna destek sağlayan firmayı plaket ile onurlandırmıştır.

TURNUVALAR

Çalışanlar arasında sosyal ilişkileri arttıracak geleneksel futbol turnuvaları, piknik, gala yemekleri vb. aktiviteleri içeren birçok projeye gerçekleştirilmiştir.